CED

Sizi Hemen Arayalım!

Uzmanlarımızla İletişime Geçmek İçin, Formu Doldurun.


  Çevresel Etki Değerlendirmesi

  Çevre Danışmanlık Hizmeti Çevre Kanunu, Çevre İzin-Lisans ve Çevresel Etki Değerlendirme Yönetmelik kapsamında hizmet almakla yükümlü firmalara aylık-yıllık periyotlarda gerekli desteğin ve danışmanlık hizmetlerinin verilmesi konusunda çalışılmaktadır.

  Çevre Denetim Yönetmeliği, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik, Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik gereğince, Çevre Danışmanlık Hizmeti, sektörde uzman ve kaliteli Çevre Mühendislerimiz / Çevre Görevlilerimiz tarafından verilmektedir.

  Çevresel Etki Değerlendirmesi

  Hizmetlerimiz

  OSGB

  İş yerinde normal iş akışının güvenli bir ortamda sağlanmasını ve verimli çalışma ortamının oluşturulmasını sağlamaya çalışırız. Bütün bu çalışmalar doğrultusunda daha önceden yapılan kontroller sonucu belirlenen plan çerçevesinde hareket ederiz.

  Danışmanlık

  Acil durum senaryolarından risk analizlerine, yönetim yapısından kriz anı çözümlerine kadar birçok alanda başarı oranı yüksek yaklaşımlara sahibiz.

  Eğitim

  Her zaman güncel olmayı hedefleyen bir akademi, çağın gerektirdiklerini ve geleceğin gereklikleri için eğitimi ön planda tutar.

  Sağlık Hizmetleri

  İş sağlığı ve güvenliği, değişen dünyada önemini giderek artırıyor. Her detayı hesaba katıyoruz, önce sağlık diyoruz.

  Çevre

  Çevre ile birlikte çalışıyoruz, bu dinamizme ve canlılığa adapte olmak, onu korumak, taşımak ve fayda sağlamak işimizin parçası.