Kriz Yönetimi

Sizi Hemen Arayalım!

Uzmanlarımızla İletişime Geçmek İçin, Formu Doldurun.


  Kriz Yönetimi ve Kontrol

  İş sağlığı iş güvenliği uzmanlığı hizmeti kapsamında hizmet verdiğimiz firmalara kriz yönetimi garantisi veriyoruz. İş kazası öncesinde önleyici tedbirler alarak tehlikeli durum ve davranışlardan kaynaklı olarak oluşabilecek kazaları minimize ediyoruz. Önlenemeyen iş kazasında bilirkişi değerlendirmesinde avukat ile birlikte çalışarak kusur oranını azaltmak için dokümantasyon çalışmalarında uygulamaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.

  Kriz Yönetimi

  Hizmetlerimiz

  OSGB

  İş yerinde normal iş akışının güvenli bir ortamda sağlanmasını ve verimli çalışma ortamının oluşturulmasını sağlamaya çalışırız. Bütün bu çalışmalar doğrultusunda daha önceden yapılan kontroller sonucu belirlenen plan çerçevesinde hareket ederiz.

  Danışmanlık

  Acil durum senaryolarından risk analizlerine, yönetim yapısından kriz anı çözümlerine kadar birçok alanda başarı oranı yüksek yaklaşımlara sahibiz.

  Eğitim

  Her zaman güncel olmayı hedefleyen bir akademi, çağın gerektirdiklerini ve geleceğin gereklikleri için eğitimi ön planda tutar.

  Sağlık Hizmetleri

  İş sağlığı ve güvenliği, değişen dünyada önemini giderek artırıyor. Her detayı hesaba katıyoruz, önce sağlık diyoruz.

  Çevre

  Çevre ile birlikte çalışıyoruz, bu dinamizme ve canlılığa adapte olmak, onu korumak, taşımak ve fayda sağlamak işimizin parçası.